K18 B` Φάση Πρόκριση στον Ημιτελικό

Α.Ο ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 0 – 4 Κ18

Στους ημιτελικούς την Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α η Κ18 του ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ στην πρωτη χρονια σε αυτην την κατηγορία .

Με δύο νίκες απέναντι στον Σαρωνικό πέρασε η ομάδα μας στους ημιτελικούς του πρωταθλήματος ΕΠΣΑΝΑ Κ 18 πιστοποιώντας την καλή της πορεία σε όλη την διάρκεια των αγώνων των ομίλων αλλά και στα μεταξύ τους παιχνίδια.

Στο σημερινό ματς μας διέκρινε η αποτελεσματικότητα στις ευκαιρίες που δημιουργήσαμε και η σοβαρότητα με την οποία αντιμετωπίσαμε έναν πολύ καλό και ανταγωνιστικό αντίπαλο, θέλοντας την νίκη-πρόκριση στην επόμενη φάση. Στο 38΄λεπτό από τον Κλεονέλ Τάφα με πλασέ μετά την ασίστ του Περιστέρη το 0-1. Στο 51΄λεπτό με σουτ του Μανδαλιανού μετά το κόρνερ του Μαρτζάκλη το 0-2. Πάσα από τον Πεπόνα στον Ρεφενέ και άψογο τελείωμα στο 75΄λεπτό για το 0-3. Και το τελευταίο τέρμα μας με πλασέ του Κορφιάτη στο 86΄με ασίστ Θωμά Ρεφενέ.

Α.Ο Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (Κώστας Κραβαρίτης) : Αποστόλου, Μπούλκου, Μαξίν,Καρακίδης, Περιστέρης, Καραμπουλούτ, Μαρτζάκλης, Μανδαλιανός, Ζάχος, Νταβώνης, Τάφα, Ρεφενές, Σταυρουλάκης, Γκουβάτσος, Νικολάου, Τσουμάνης,Κορφιάτης,Λάμιας,Πεπόνας,Λώλης.